Историята на Развъдник Душман

Description of your first forum.
Правила на форума
Регистрацията в този форум е безплатна! Ние настояваме да спазвате нашите правила и политика, без значение дали това Ви харесва или не. Ако искате да прекратите регистрирането, кликнете тук, за да се върнете във форума. Ако не сте съгласен с правилата напуснете форума веднага! При посещението на сайта КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG, преглеждането, достъпа до или използването по друг начин на всяка от услугите или събраната информация, Вие се съгласявате да спазвате следните условия за ползване. Ако не искате да се обвържете с нашите Условия единствената Ви възможност е да не посещавате, преглежате или използвате по друг начин услугите на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG. НАПУСНЕТЕ САЙТА НЕЗАБАВНО АКО НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ!!! Въпреки че администраторите и модераторите в КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG ще се опитат да държат всички нежелателни мнения на страна, за нас е невъзможно да разгледаме всичко. Всички съобщения изразяват мнението на автора и нито собственикът на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG, нито (създателите на сайта) ще бъдат отговорни за тяхното съдържание. Съгласявайки се с тези правила, Вие декларирате, че няма да изказвате каквито и да е мнения, които са обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападателни или други, които нарушават моралните закони. Хората които пишат обвинения в публичното пространство срещу когото и да е било, моля да си аргументират въпросите конкретно с имейл и адрез и телефонен номер за да бъдат доказани обвиненията към това лице. Притежателите на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG запазват правото да изтриват, променят, местят или затварят всяка тема и правилата, по всяко време и поради каквито и да е причини..

Мнениеот admin » Нед Апр 13, 2014 1:26 pm

admin
Site Admin

Re: Историята на Развъдник Душман

Мнениеот Развъдник Душман » Нед Апр 13, 2014 7:04 pm

Здравейте казвам се Цветан Генов роден съм и живея в град Плевен и съм собственик на Развъдник Душман.В тази тема ще споделя всичко което знам за породата Кавказка Овчарка.Ще качвам снимки за сравнение и ще казвам истината в прав текст.Както винаги съм го правил.За което ме мразят и плюят повечето от развъдчиците.Ще се постарая да давам точни и ясни примери без да цитирам имена ако е възможно.ОЩЕ ОТ СЕГА ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ НА ПРОВОКАЦИИ. И да споря с хора който познават породата по това което са прочели от Уикипедията .Или чули от тук там че някой казал нещо,хора който никога не са вкарвали куче от чужбина.И никога нищо не са произвели.По форумите е пълно с хора които дори не смеят да застанат зад собствените си имена.Тъй че с тях приключвам още преди да съм започнал.
Развъдник Душман

Мнениеот sando » Пон Апр 14, 2014 5:28 pm

Aз също мисля като Цецо,когато имаш да кажеш нещо, застани с името си зад това което си написал. И наистина не е уместо да се пишат неща,който автора им ги е чул от някъде и от някой, но си няма и хабер дали са истина.
sando

Мнениеот Развъдник Душман » Пон Апр 14, 2014 9:46 pm

За първи път видях кавказка овчарка като ученик.Един приятел който е наполовина Руснак казва се Йонко майкаму е Рускиня имаха женска Кавказка Овчарка. Която беше родила.И си бяха оставили неин син.Кучката се казваше Линда а синът и Рекс.На Йонко бащаму държеше хижа до село Горталово казваше се Капчука и когато имаше гости на хижата ходихме и нашата компания.Хижата е в една долина от четерите и страни имаше скали мого тихо и красиво място.Веднъж като отидохме и видях някакво огромно куче което идваше към нас ваички се спряхме и почнахме да се оглеждаме на къде да бягаме.После кучето спря на Йонко баща му го беше вързал на на дълго стоманено въже.Тогава за първи път видях Рекс.Почти цялата вечер искарах от пред да стоя и да го гледам.На същата вечер помня че Йонко го вкара вътре , кучето като минеше покрай мен и изпитвах страх.Много се бях впечатлил.
Развъдник Душман

Мнениеот sando » Пон Апр 14, 2014 10:00 pm

Кучето приличаше ли на Галан или на Парамон ? :D :D :D :D :D :D
sando

Мнениеот Развъдник Душман » Вто Апр 15, 2014 4:21 am

Снощи писах на Йонко в facebook той сега живе е в Кипар.Обеща че като се прибере днес от работа ще потърси снимки и ако намери ще ми ги изпрати.
Развъдник Душман

Мнениеот albenaekspres » Вто Апр 15, 2014 6:50 pm

Цецо пусни снимки да го видим ;)
albenaekspres

Мнениеот pazach1 » Пон Апр 21, 2014 4:58 pm

Здравей Цветане чел съм доста за твоите кучета по форумите на МАРТЕН.BG за КАВКАЗКА ОВЧАРКА така че имаш моята подкрепа. Аз се занимавам от две години с Кавказци и горе долу съм запознат с развъдната дейност в България и както виждам нещата не отиват на добре като гледам кой какво развъжда. След няколко години тази порода дето я наричат кавказка овчарка, май ще стане друга порода дето няма да има нищо общо с истинската КАВКАЗКА ОВЧАРКА.
Последна промяна pazach1 на Вто Апр 22, 2014 7:37 pm, променена общо 1 път
pazach1

Мнениеот Развъдник Душман » Вто Апр 22, 2014 10:18 pm

Здрасти. Те и сега развъждат друга порода повечето "РАЗВЪДНИЦИ" ако кучетата който развъждат са изобщо някаква порода.За много от кучетата който са шампиони и представяни за еталони откривам по голяма прилика с други породи.Истината е че чистопородните кучета внесени в България се броят на пръсти.И пропагандата която се води по форумите заблуждава хората.Всички те приказки за титли и родословия и бащи и дядовци шампиони са начин да се маниполира човек който не познава породата.На много хора са и продадени супер родословия и кучета който неструват нищо като качество и породнос.Повечето кучета стават велики шампиони с по едно - две кучета за конкуренция а много пъти и сами се борят за първо място в ринга.А за оредените и нагласени шампиони просто не искам да го коментирам .
Развъдник Душман

Мнениеот Bolero » Съб Май 03, 2014 7:27 am

Цецо колко кучета имаш и колко си вкарал от Русия. Можели повече инфо за твоите кавказци. Чух че държиш само на истинските кучета, ходиш ли на изложби. :?:
Bolero

Следваща

Назад към Общи