ЧИСТОПОРОДНО РАЗВЪЖДАНЕ НА КАВКАЗКИ ОВЧАРКИ

Description of your first forum.
Правила на форума
Регистрацията в този форум е безплатна! Ние настояваме да спазвате нашите правила и политика, без значение дали това Ви харесва или не. Ако искате да прекратите регистрирането, кликнете тук, за да се върнете във форума. Ако не сте съгласен с правилата напуснете форума веднага! При посещението на сайта КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG, преглеждането, достъпа до или използването по друг начин на всяка от услугите или събраната информация, Вие се съгласявате да спазвате следните условия за ползване. Ако не искате да се обвържете с нашите Условия единствената Ви възможност е да не посещавате, преглежате или използвате по друг начин услугите на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG. НАПУСНЕТЕ САЙТА НЕЗАБАВНО АКО НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ!!! Въпреки че администраторите и модераторите в КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG ще се опитат да държат всички нежелателни мнения на страна, за нас е невъзможно да разгледаме всичко. Всички съобщения изразяват мнението на автора и нито собственикът на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG, нито (създателите на сайта) ще бъдат отговорни за тяхното съдържание. Съгласявайки се с тези правила, Вие декларирате, че няма да изказвате каквито и да е мнения, които са обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападателни или други, които нарушават моралните закони. Хората които пишат обвинения в публичното пространство срещу когото и да е било, моля да си аргументират въпросите конкретно с имейл и адрез и телефонен номер за да бъдат доказани обвиненията към това лице. Притежателите на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG запазват правото да изтриват, променят, местят или затварят всяка тема и правилата, по всяко време и поради каквито и да е причини..

Re: ЧИСТОПОРОДНО РАЗВЪЖДАНЕ НА КАВКАЗКИ ОВЧАРКИ

Мнениеот elica » Нед Мар 29, 2015 3:16 am

Горе долу :D , но е голям инат. В колибата влиза само когато вижда, че му нося яденето стои и чака. Иначе на командата не не иска да ме отчете особено, ако има непознат човек абсурд. Даже когато го държа да влезе някой в къщи се върти да ме захапе. Всеки ден когато се прибирам ме чака на портата как влезна той е отгоре ми да играем. Но определено това поведение го има само при мен и по майка и брат ми скача, но при мен е най- силно изразено :D . Но аз съм си виновна защото така играя с него от малък даже понякога се борим в двора и той е запомнил с кой как играе :D :D :D . Не ми скача само когато имам пръчка в ръката тогава се държи прилично :D , не че го удрям. Но исках да питам направи ми впечатление едно нещо, след една разходка с още две кучета и един напълно непознат човек с нас когато ги пуснахме да тичат доближи се до непознатият и му изръмжа това беше. Когато се прибирахме застанахме пред нашта порта всички, нямаше проблем помислих, че е свикнал с непознатият реших да пробвам дали ще го пусне в двора влезнах с него в портата когато тръгна непознатият да влиза ужас скача по портата чак се запени :D излизаме пак пред портата не го закача. Същото стана когато го заведохме и при ветеринарят да му види окото, тъкмо се чудехме как ще го упойваме да ама не, позволи му даже да го пипа по окото и да го гали без проблем, но когато дойде в къщи да му го погледне не му позволи да се доближи започна го от пред пор :D тата, побесня лае и иска да го докопа :D :D :D Сега кажете това нормално ли е да е така, в кабинета да стой като най-добродушното куче а в нас да полудява. Дали от страх в кабинета беше послушен или това е нормално.
elica

Мнениеот elica » Съб Апр 04, 2015 1:12 pm

Момчета къде изчезнахте :D :D :D :D
elica

Мнениеот albenaekspres » Пет Апр 10, 2015 3:45 pm

Къде изчезнахме :D те ни изгониха всичките, :D от клуба на БРФК. :lol: :lol: :lol: - Най-големите кучкари :lol: :lol: :lol: Какво става с твоето куче, не му се притеснявай много днеска гледам моите кученца от едното кучило и какво да видя :twisted: :twisted: куче което няма и един месец вече започва да ръмжи, ето такива кучета ме кефят мене, да знаеш че като порасне, ще имаш пазач, а не като му кажеш чиба и да не можеш да го намериш къде се е скрил. :lol: :lol:
albenaekspres

Мнениеот Bolero » Нед Май 17, 2015 4:08 pm

Колеги дайте си мнението за това куче, има ли някакви кусури и изобщо дали е хубаво кучето. Кучето е на 3 години и доста е агресивно, не пропуска разгонена женска, само да я види и скача веднага. И мога ли да му срежа ушите, че така с уши ми е кофти да го гледам. Интересно ми е какво ще кажете за тоя кавказец, вкарал съм го от Русия преди 3 години като малък. Засега съм много доволен от кучето като пазач. Не дава на никого да стъпи в двора, дори и мухите гони когато е много топло.
Кавказки Вълкодав.jpg
Кавказки Вълкодав.jpg (178.97 KiB) Прегледано 7279 пъти
Bolero

Мнениеот sando » Нед Май 17, 2015 6:38 pm

Може ли няколко актуални снимки,защото аз си мисля,че това куче не е в България(ако трябва да бъда по точе,съм сигурен) :D :D :D :D
sando

Мнениеот Bolero » Сря Май 20, 2015 4:15 pm

Нямам други снимки, тази снимка ми е от преди 5 месеца, комшията ми го снима и ми го качи тука че аз не мога, много ми са сложни тези компютри. Аз живея в село Осина близо до град Доспат. Тука и интернета ми е много слаб и съм със флашка. Комшията идва отвреме на време до тук и сядаме на ядене и пиене но това става много рядко. Като си дойде ще му кажа да направи още снимки. Кучето иначе пази добре.
Bolero

Мнениеот albenaekspres » Сря Май 20, 2015 4:49 pm

Колега извинявай , но тук има доста разбирачи , които си разбират от породата Кавказка овчарка . Лично за мен това куче на 100 % не е Кавказка овчарка. Аз като международен съдия мога да отсъдя че това куче е кръстоска между Пиринейска овчарка и Санбернар . Това куче в никакъв случай не може да се сложи в графата на Кавказка овчарка. Има ли родословие това куче и от кой развъдник си го купил и от коя държава. :roll:
albenaekspres

Мнениеот Bolero » Пет Май 22, 2015 6:34 pm

Докараха ми го от Русия като малко, но документи не съм искал че нищо не разбирам от тези родословия. То кучето като си е хубаво не ми трябват документи и т. н. Можех да му взема някакви документи но аз на изложба няма да го карам. Един приятел ми го докара от Русия, казах му че ми трябва голямо и едро куче за пазач и той ми го докара.
Bolero

Мнениеот Anna » Чет Май 28, 2015 5:46 pm

Привет, эта собака Изображение Леонбергер породы. ;) В России эта собака не видел очень много, и нет поклонников. Эта порода выращивается в основном в Германии. Порода сама приходит от скрещивания сенбернара и Пиренейского зенненхунд, который назван в честь города Леонберг, который находится на юго-западе Германии. Не путайте его с кавказской овчарки. По внешнему виду очень похожа на кавказской овчарки, но принципиально отличается от породы. :!:
Anna

Мнениеот Djoni » Чет Юни 04, 2015 8:59 pm

То много ясно се вижда че кучето е друга порода, но защо ли колегата го пуска в този форум, може би мястото на това куче е на друга графа за тази порода. :o Човек който разбира от кучета, няма да го пусне тук. Явно тази порода кавказки овчарки, са се развъдили из цяла България и който има подобно куче казва че го е докарал от Русия. :D :D
Djoni

ПредишнаСледваща

Назад към Общи