МАЛАХОВСКИЯ ВЪЛКОДАВ - ДОБЛЕСТНИЯ ВОЙН - РУСИЯ

Description of your first forum.
Правила на форума
Регистрацията в този форум е безплатна! Ние настояваме да спазвате нашите правила и политика, без значение дали това Ви харесва или не. Ако искате да прекратите регистрирането, кликнете тук, за да се върнете във форума. Ако не сте съгласен с правилата напуснете форума веднага! При посещението на сайта КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG, преглеждането, достъпа до или използването по друг начин на всяка от услугите или събраната информация, Вие се съгласявате да спазвате следните условия за ползване. Ако не искате да се обвържете с нашите Условия единствената Ви възможност е да не посещавате, преглежате или използвате по друг начин услугите на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG. НАПУСНЕТЕ САЙТА НЕЗАБАВНО АКО НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ!!! Въпреки че администраторите и модераторите в КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG ще се опитат да държат всички нежелателни мнения на страна, за нас е невъзможно да разгледаме всичко. Всички съобщения изразяват мнението на автора и нито собственикът на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG, нито (създателите на сайта) ще бъдат отговорни за тяхното съдържание. Съгласявайки се с тези правила, Вие декларирате, че няма да изказвате каквито и да е мнения, които са обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападателни или други, които нарушават моралните закони. Хората които пишат обвинения в публичното пространство срещу когото и да е било, моля да си аргументират въпросите конкретно с имейл и адрез и телефонен номер за да бъдат доказани обвиненията към това лице. Притежателите на КАВКАЗКА ОВЧАРКА.BG запазват правото да изтриват, променят, местят или затварят всяка тема и правилата, по всяко време и поради каквито и да е причини..

Re: МАЛАХОВСКИЯ ВЪЛКОДАВ - ДОБЛЕСТНИЯ ВОЙН - РУСИЯ

Мнениеот albenaekspres » Нед Апр 27, 2014 2:20 pm

От приложените снимки се вижда явно че РАЗВЪДНИК МАЛАХОВСКИ ВЪЛКОДАВ който се намира в Русия е един от най-добрите развъдници Русия и в цяла Европа. Ясно е че МАЛАХОВСКИЯ ВЪЛКОДАВ е произлязъл от много елитен развъдник след като в България която и женска да заплоди все дава прекрастни поколения, независимо от женската която е заплодил от какво произхожда. Може само да се радваме че този мъжкар се намира в България и да се гордеем с него.
albenaekspres

Мнениеот Бойко » Нед Апр 27, 2014 5:49 pm

Наистина кучето си заслужава, Аз например не бих го продал за нищо на света ако е моето, с такова куче може да печелиш доста награди и да изкараш пари. Ако съм го отгледал от малък няма да го дам защото то става част от семейството и пази от неканени гости. Ако те нападнат през нощта какво би направил :?: А куче трябва да си имаш за да пази и то трябва да си е злобно към чужди хора. Вижте какви времена настанаха, каквото докопат го изнасят, в Германия хората даже си нямат огради камо ли кучета :D :D :D
Бойко

Мнениеот Бойко » Нед Апр 27, 2014 8:50 pm

:o :o Може да се каже че в България са вкарани едни от най-добрите Кавказки Овчарки от Русия. :o :o
Бойко

Мнениеот sando » Пон Апр 28, 2014 7:42 pm

Не,не може :D :D :D Никой,на никаква цена не продава това което му е много ценно :D :D :D
sando

Мнениеот Лео » Нед Юни 22, 2014 10:26 am

Няма нещо което не може да се купи ако не се купи с малко пари то ще се купи с много пари а като знам че българите сме гладна нация .........................
Лео

Мнениеот Горски » Нед Авг 31, 2014 6:56 pm

Здравейте, искам да попитам управителя на Развъдник Албена Експрес дали се продава този малаховският вълкодав Доблестния воин и на каква цена се продава изобщо, че това куче ме интересува много. Ако е на някаква приемлива цена бих си го позволил да си го купя. Благодаря предварително. :?:
Горски

Мнениеот sando » Чет Сеп 04, 2014 6:06 pm

Жорка,отговори на човека,явно е голям мераклия :D :D :D
sando

Мнениеот albenaekspres » Пон Сеп 08, 2014 8:20 pm

Здравей Горски, засега това куче не се продава, поради простата причина че, такива кучета в България се броят на пръстите на едната ми ръка, да не се обиждат другите колеги нали, това е кучето което е заплодило най-много женски в БГ и продължава да запложда. Повечето хора идват и заплождат на него и крайният резултат е 6. Той изкарва най-добрите кучета които са в България, и се търси много как да го продам този хубавец, сега го чакат няколко женски които са вече на почти две години и ще създадат много хубаво поколение. Последният път ми го искаха от Русия, след като при Тошо от Елин Пелин, дойдоха хора от Москва на гости. Даже ще ми трябва още един два мъжкаря че купих няколко имота покрай мен за да пазят. Попитай Сандо ако той ми продаде неговият мъжкар на каквато цена ми каже ще го платя и ще ти подаря две кучеца. :!: :!: :!: В момента имам около 30 човека дето чакат за малки но мъжки кученца, всеки иска мъжко и никой не търси женски, на който му се вижда скъпо да не купува, вече имам и няколко оферти от Германия и Австрия за мъжки кученца но засега не останаха мъжки. Вчера се върнах от Унгария където също имат голям интерес от моите кучета.
albenaekspres

Мнениеот sando » Чет Сеп 18, 2014 5:51 pm

Няма как да го продам ГАЛАН,той е безценен !!! Израснал е във моя дом и тук ще прекара и старините си. Същото важи и за женската ми. Аз не гледам кучета за търговия,а просто защото ги харесвам.Те са част от семейството ми и както за всички други членове,така и за тях,нашия дом е тяхната крепост.Но кученца от Галан ще има: Ицо от Криводол заплоди много хубава кучка,аз ще пускам есента моята,и Зира от Сърбия пак ще бъде заплодена на ГАЛАН.
sando

Мнениеот Горски » Пет Сеп 19, 2014 5:13 pm

Еееее всеки ми предлага кучета от не знам си какви родители, а бе хора оставете ме аз да си избирам кучета, каквито си искам и каквито ми харесват, то си е ясно, че имате най-добрите кучета които са от Русия. Тоя не го продават оня не го продават, ами Аз искам това куче дето ми е на сърцето и другите не ме кефят, защо трябва да си давам парите на вятъра, или ще имам най-доброто или няма да гледам изобщо кавказки овчарки. Това си е лично мое мнение. :!:
Горски

ПредишнаСледваща

Назад към Общи